آموزش نحوه ثبت نام یا عضویت در سایت آیسان

ثبت نام در سایت آیسان بسیار ساده و آسان است. شما می‌توانید در کمترین زمان ثبت نام خود را در سایت انجام داده و حساب کاربری خود را ایجاد نمایید. در این آموزش تلاش کردیم تا با استفاده از تصاویر مرحله به مرحله به ساده ترین روش نحوه ثبت نام و یا عضویت در سایت آیسان را برای شما بیان کنیم.

مرحله اول :

ابتدا باید وارد سایت آیسان شوید. برای ورود به سایت به دو طریق می توانید این کار را انجام دهید.

روش اول : در ابتدا مرورگر خود را باز کنید. سپس وارد سایت گوگل شده و در باکس سرچ گوگل عبارت ” سیستم های حفاظتی آیسان ” وارد کنید. مطابق تصویر زیر :

 

سیستم های حفاظتی آیسان

 

پس از تایپ عبارت ” سیستم های حفاظتی آیسان ” در باکس سرچ گوگل کلید اینتر صفحه کلید را فشار دهید. در این مرحله وارد صفحه زیر می شوید:

 

فروشگاه سیستم های حفاظتی آیسان

 

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید اولین لینک گوگل، سایت فروشگاه آیسان را به شما نمایش می دهد. بر روی لینک سایت کلیک کنید تا وارد سایت شوید.

 

روش دوم : مرورگر خود را باز نموده و آدرس سایت آیسان isancctv.com را در مرورگر خود وارد کنید. مانند تصویر زیر :

 

فروشگاه سیستم های حفاظتی آیسان

 

مرحله دوم :

پس از ورود به سایت و مشاهده صفحه اصلی بر روی آیکون حساب کاربری که در بالای سایت سمت چپ قرار گرفته کلیک کنید. مانند تصویر زیر :

 

ورود به سایت آیسان

 

پس از کلیک بر روی آیکون حساب کاربری منوی زیر مطابق تصویر برای شما باز می شود. بعد از  مشاهده منوی باز شده بر روی گزینه ایجاد یک حساب کاربری کلیک کنید.

 

ثبت نام در سایت آیسان

 

مرحله سوم :

پس از کلیک بر روی ایجاد یک حساب کاربری صفحه ای مطابق تصویر زیر به شما نمایش داده می شود. سپس در صفحه باز شده بر روی گزینه نام نویسی کلیک کنید :

 

ایجاد حساب کاربری در آیسان

 

صفحه ای مطابق تصویر زیر به شما نمایش داده می شود. در این صفحه در فیلد اول نام و نام خانوادگی خود را وارد نموده و در فیلد دوم شماره موبایل خود را بدون وارد کردن عدد صفر ابتدای شماره درج نمائید. . لطفا یک شماره موبایل معتبر وارد کنید.

نکته: شماره موبایل باید منحصر بفرد باشد و کاربر دیگری آن را برای اکانت خود ثبت نکرده باشد.

پس از پر کردن هر دو فیلد نام و نام خانوادگی و شماره موبایل بر روی گزینه ثبت نام با رمز عبور کلیک کنید :

 

ثبت شماره موبایل در آیسان

 

پس از کلیک بر روی ثبت نام با رمز عبور فیلد رمز عبور برای شما باز می شود. در این فیلد رمز عبور دلخواه خود را وارد نمایید.

نکته: توجه داشته باشید به هنگام ورود رمز عبور صفحه کلید شما به حالت انگلیسی باشد.

سپس مجددا بر روی دکمه ثبت نام با رمز عبور کلیک کنید. مطابق تصویر زیر :

 

عضویت در فروشگاه آیسان

مرحله چهارم :

پس از کلیک بر روی ثبت نام با رمز عبور وارد صفحه زیر می شوید.

در این قسمت برای تایید معتبر بودن شماره موبایل، پیامکی حاوی رمز عبور یکبار مصرف برای شماره همراه شما ارسال می شود که باید در فیلد مربوطه وارد نمایید. در نهایت بر روی گزینه ثبت نام کلیک نمائید.

 

تایید ثبت نام در آیسان

 

در اینجا ثبت نام شما با موفقیت انجام شده و از این به بعد شما می توانید با کلیک بر روی آیکون حساب کاربری منوی خود را مشاهده نموده، مشخصات کاربری خود را ویرایش و سفارشات خود را ثبت کنید. همچنین می توانید جزئیات حساب و سفارشات خود را مشاهده کنید.

 

حساب کاربری در آیسان

 

برای مراجعه های بعدی به سایت کافیست شماره موبایل و رمز عبور خود را در کادر ورود وارد نموده و وارد حساب کاربری خود شوید.

 

همکاران گرامی توجه فرمائید !!!

اگر در حوزه سیستم های حفاظتی، دوربین های مداربسته، سیستم دزدگیر و تجهیزات شبکه فعالیت می کنید کافیست از طریق واتساپ به شماره همراه 09017458470 مشخصات و شماره موبایل خود را اعلام نمایید تا پنل همکار برای شما فعال شود و بتوانید قیمت های همکار را مشاهده کرده و کالاهای مورد نظر خود را با قیمت همکار خریداری کنید.

 

از اینکه تا پایان آموزش همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم.