دوربین بیسیم لامپی با کیفیت FullHD

۶۹۶,۰۰۰ تومان

دوربین لامپی وای فای دار نیاز به دستگاه DVR و سیم کشی خاصی ندارد و به سرپیچ لامپ متصل می شود. قابلیت ساپورت میکرو اس دی تا 64 گیگ را دارد. کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل می باشد. این دوربین می توانید به صورت وایرلس به مودم وصل شود و تصاویر آن را از طریق نرم افزار که بر روی انواع گوشی ها نصب می شود را از هر کجای دنیا که هستید چک کنید. میکروفن و اسپیکر داخلی دارد یعنی می توان صدا محیط را شنید و از طریق گوشی صدا ارسال کنید.

دوربین بیسیم عروسکی (BabyCam) برند High sec

۶۹۶,۰۰۰ تومان

دوربین عروسکی ( babycam ) از برند High sec علاوه بر ضبط تصاویر با کیفیت، دارای سیستم دزدگیر منحصر به فرد نیز می باشد. نصب این دوربین بسیار آسان بوده و نیازی به دستگاه و سیم کشی خاصی ندارد.قابلیت ساپورت مموری تا 128 گیگ را دارا می باشد . انتقال تصویر بر روی انواع گوشی و تبلت انجام پذیر است.ویژگی که این محصول را از مابقی متمایز می کند سیستم دزدگیر این دوربین است که اگر آن را  فعال کنید در صورت ایجاد هرگونه حرکت، دوربین با شما تماس تصویری برقرار می کند و صدای آلارم در محیط پخش می شود. دارای کیفیت تصویر فوق العاده در روز و شب می باشد.

دوربین بیسیم پانوراما 360 درجه

۶۷۹,۰۰۰ تومان
دوربین مداربسته پانوراما بدون نیاز به سیم کشی و دستگاه است و می تواند تصاویر با کیفیت 2 مگاپیکسل را به صورت 360 درجه نمایش دهد.با استفاده از نرم افزار موبایل آن می توانید به صورت زنده تصاویر و صدا را هم زمان در هر نقطه دنیا مشاهده نمایید. از مموری تا 64 گیگ ساپورت می کند.که بسیار سبک و قابل استفاده بر روی سقف بوده  است.

دوربین دام High Sec مدل HD-4215

۸۴۰,۰۰۰ تومان

دوربین مداربسته HD-4215 در رده محصولات دام ( Dome) قرار میگیرد. دوربین های دام اغلب در محیطهای داخلی و مسقف مورد استفاده قرار میگیرند.

مدل  HD-4215 دارای برد Galaxy می­باشد. کیفیت تصویر این دوربین 2 مگاپیکسل بوده و بدلیل جنس فلزی آن و داشتن استاندارد IP66 در مقابل نور خورشید و باران مقاوم است و دارای دید 30  متر در شب (مفید) می باشد. یکی از ویژگی های برتر دوربین های High sec قابلیت ساپورت تمامی دستگاه­ها می باشد. این برند با اطمینان از کیفیت محصولات خود و همچنین رفاه مشتریان تمامی محصولات خود را یکسال گارانتی تعویض برد نموده است.

دوربین بالت High Sec مدل HD-5520

دوربین مداربسته HD- 5520 در رده محصولات بالت ( Bullet) قرار میگیرد و دارای برد K05 می باشد. کیفیت تصویر این دوربین 5 مگاپیکسل بوده و مناسب محیطهای بیرونی است و بدلیل جنس فلزی آن و داشتن استاندارد IP66 در مقابل نور خورشید و باران مقاوم است و دارای دید 30  متر در شب (مفید) می باشد. یکی از ویژگی های برتر دوربین های High sec قابلیت ساپورت تمامی دستگاه­ها را دارا می باشد.

این برند با اطمینان از کیفیت محصولات خود و همچنین رفاه مشتریان تمامی محصولات خود را یکسال گارانتی تعویض برد نموده است.

دوربین بالت High Sec مدل HD-5221

۹۲۴,۰۰۰ تومان
این مدل دوربین مداربسته در رده محصولات بالت ( Bullet) قرار میگیرد و کیفیت تصویر این دوربین 2 مگاپیکسل بوده و دارای دید 50 متر در شب (مفید) می باشد. بدلیل جنس فلزی آن مناسب محیطهای بیرونی است و با داشتن استاندارد IP66 در مقابل نور خورشید و باران مقاوم است همچنین دارای برد Galaxy 2053 می باشد. یکی از ویژگی های برتر دوربین های High sec قابلیت ساپورت تمامی دستگاه­ها را دارا می باشد.

این برند با اطمینان از کیفیت محصولات خود و همچنین رفاه مشتریان تمامی محصولات خود را 18 ماه گارانتی تعویض برد نموده است.

دوربین بالت High Sec مدل HD-5215

۸۴۰,۰۰۰ تومان
دوربین مداربسته مدل HD-5215 در رده محصولات بالت ( Bullet) قرار میگیرد و کیفیت تصویر این دوربین 2 مگاپیکسل بوده و دارای دید 30 متر در شب (مفید) می باشد. بدلیل جنس فلزی آن مناسب محیطهای بیرونی است و با داشتن استاندارد IP66 در مقابل نور خورشید و باران مقاوم است همچنین دارای برد Galaxy 2053 می باشد. یکی از ویژگی های برتر دوربین های High sec قابلیت ساپورت تمامی دستگاه­ها را دارا می باشد.

این برند با اطمینان از کیفیت محصولات خود و همچنین رفاه مشتریان تمامی محصولات خود را 18 ماه گارانتی تعویض برد نموده است.

دوربین بالت High Sec مدل HD-5210

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
دوربین مداربسته مدل HD-5210 در رده محصولات بالت ( Bullet) قرار میگیرد .کیفیت تصویر این دوربین 2 مگاپیکسل بوده و دارای دید 30 متر در شب (مفید) می باشد. بدلیل جنس فلزی آن مناسب محیطهای بیرونی است و با داشتن استاندارد IP66 در مقابل نور خورشید و باران مقاوم است همچنین دارای برد Sony 323 می باشد. یکی از ویژگی های برتر دوربین های High sec قابلیت ساپورت تمامی دستگاه­ها را دارا می باشد.

این برند با اطمینان از کیفیت محصولات خود و همچنین رفاه مشتریان تمامی محصولات خود را 18 ماه گارانتی تعویض برد نموده است.

دوربین دام High Sec مدل HD-5211

تماس بگیرید

دوربین مداربسته HD-5211 در رده محصولات دام ( Dome) قرار میگیرد. دوربین های دام اغلب در محیطهای داخلی و مسقف مورد استفاده قرار میگیرند.

مدل  HD-5211 دارای برد Sony می­باشد. کیفیت تصویر این دوربین 2 مگاپیکسل بوده و بدلیل جنس فلزی آن و داشتن استاندارد IP66 در مقابل نور خورشید و باران مقاوم است و دارای دید 30  متر در شب (مفید) می باشد. یکی از ویژگی های برتر دوربین های High sec قابلیت ساپورت تمامی دستگاه­ها می باشد.

این برند با اطمینان از کیفیت محصولات خود و همچنین رفاه مشتریان تمامی محصولات خود را 18 ماه گارانتی تعویض برد نموده است.

دوربین بالت High Sec مدل HD-5215p

۵۲۰,۰۰۰ تومان
دوربین مداربسته High Sec مدل HD-5215P در رده محصولات بالت (Bullet) قرار می گیرد. کیفیت تصویر این دوربین 2 مگاپیکسل بوده و دارای دید 30 متر در شب (مفید) می باشد. جنس بدنه این دوربین پلاستیکی است. همچنین دارای برد F37+Fullhan می باشد. یکی از ویژگی های برتر دوربین های High sec این است که قابلیت ساپورت تمامی دستگاه­ها را دارا می باشد. دوربین مداربسته هایسک مدل 5215p به دلیل داشتن بدنه پلاستیکی مناسب محیط های داخلی و مسقف می باشد.

دوربین بولت داهوا مدل HAC-B2A21P

۷۰۵,۰۰۰ تومان
دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-B2A21P دارای کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل با رزولوشن 1080p است. این مدل دوربین مداربسته با داشتن بدنه فلزی و استاندارد IP67 در برابر بارندگی و گرد و غبار مقاوم می باشد، در نتیجه می توان آن را به راحتی در محیط های باز و فضاهای بیرونی نصب کرد. دوربین داهوا مدل B2A21P دارای دید در شب هوشمند (SMART IR) با برد 20 متر است. همچنین این دوربین بولت از تکنولوژی DNR یا کاهش نویز در شب پشتیبانی می کند. دوربین داهوا مدل HAC-B2A21P دارای سنسور شکست نور (DWDR) جهت جلوگیری از تاثیر نور آفتاب روی تصاویر ضبط شده در روز و همچنین قابلیت جلوگیری از کور کردن لنز با استفاده از چراغ قوه توسط سارقان در شب می باشد.

دوربین بولت داهوا مدل HAC-B1A21

۸۴۰,۰۰۰ تومان
دوربین مداربسته داهوا مدل HAC-B1A21 با بدنه پلاستیکی دارای کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل با رزولوشن 1080p است. این دوربین دارای دید در شب هوشمند (SMART IR) با برد 20 متر است. همچنین این دوربین بولت از تکنولوژی DNR یا کاهش نویز در شب پشتیبانی می کند. دوربین داهوا مدل HAC-B1A21 دارای سنسور شکست نور (DWDR) جهت جلوگیری از تاثیر نور آفتاب روی تصاویر ضبط شده در روز و همچنین قابلیت جلوگیری از کور کردن لنز با استفاده از چراغ قوه توسط سارقان در شب می باشد.

دوربین مداربسته اصفهان

آدرس فروشگاه دوربین مداربسته آیسان

نکات قبل از خرید دوربین مداربسته در اصفهان

همان طور که اشاره شد امروزه مدل‌های مختلف و متنوعی از دوربین‌های مداربسته در بازار وجود دارد که هر کدام از آن‌ها کاربرد خاصی دارند. شما به عنوان خریدار باید ابتدا مشخص کنید که دوربین را برای چه مکانی لازم دارید؟ آیا نیاز دارید تصاویر شما وضوح بالایی داشته باشد؟ اگر دوربین مداربسته را برای فروشگاه خود می‌خواهید،‌ حتما کیفیت ضبط دوربین را بررسی کنید. آیا می‌خواهید در شب تصاویر شفاف به صورت رنگی داشته باشید یا سیاه و سفید؟

به طور کلی برای خرید سیستم دوربین مداربسته باید چندین فاکتور مهم را مورد بررسی قرار دهید. شما برای داشتن یک سیستم نظارت تصویری کارامد باید به هنگام خرید هر جزء (مثل دوربین مداربسته، هارد، دستگاه ضبط کننده و … ) انتخاب خوبی داشته باشید.

برای هر مکانی و با هر هدفی که قصد خرید سیستم دوربین مدار بسته را دارید، باید به فاکتورهایی که در ادامه توضیح داده می شوند توجه ویژه ای نمایید.

گارانتی و پشتیبانی

به هنگام خرید دوربین مداربسته حتما فاکتورهای گارانتی و پشتیبانی را در نظر بگیرید. مسلمأ داشتن گارانتی باعث می شود از هزینه های اضافی تعمیر بی نیاز شوید و به وسیله پشتیبانی خوب خیالتان از بابت کوچکترین مشکل در تصویربرداری و ضبط و ذخیره سازی ویدئوها راحت می شود. هر سیستم دوربین مداربسته، نیاز به پشتیبانی دارد. بدون داشتن پشتیبانی، سرویس دوره ای و برنامه منظم نگهداری، سیستم شما به مرور فرسوده و دچار خرابی‌های متعدد خواهد شد. بنابراین حتما این دو فاکتور مهم را به هنگام خرید دوربین مداربسته در نظر داشته باشید.

قیمت دوربین مداربسته در اصفهان

یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های خرید دوربین مداربسته که بر روی تصمیم خریدار تأثیر بسیاری می گذارد قیمت دوربین می باشد. دوربین های مداربسته بسته به کارایی آن ها قیمت های متفاوتی دارند.

توجه داشته باشید که نه دوربین‌هایی که قیمت ارزانی دارند برای هر مکانی مناسب هستند و نه دوربین‌هایی که قیمت گرانی دارند دلیل بر با کیفیت بودن دوربین می باشد. صرفاً بر اساس قیمت پایین یک سیستم دوربین مداربسته، اقدام به خرید فناوری های قدیمی یا سیستمی نکنید که نتواند نیازهای شما را براورده کند. خرید دوربین مداربسته ارزان و بی‌کیفیت در بیشتر مواقع منجر به نارضایتی و هدر رفتن پول شما می‌شود. در مقابل بدانید همیشه انتخاب دوربین مداربسته با قیمت بالا نیز درست نیست چون ممکن است پاسخگوی خواسته‌های مد نظر شما نباشد.

کدام فروشگاه دوربین مداربسته اصفهان را انتخاب کنیم؟

شما در ابتدا باید ببینید انتظارتان از یک سیستم دوربین مداربسته چیست و پس از آن به دنبال خرید کالای مورد نیاز با قیمت مورد نظر باشید. با شناخت کافی از انواع مدل‌های دوربین مداربسته می‌توانید انتخاب درستی داشته باشید.

سعی کنید با افراد متخصص در زمینه دوربین ‌مداربسته مشاوره نمایید تا شما را در انتخاب سیستم مناسب و متناسب با بودجه‌تان راهنمایی کنند. سیستم دوربین مداربسته باید به نحوی باشد که با حداقل هزینه، بالاترین راندمان کاری را در اختیار شما قرار دهد. به همین منظور پیشنهاد می‌کنیم با در نظر گرفتن ویژگی‌ها، کیفیت دوربین مداربسته و سپس قیمت برای خرید آن از بهترین فروشگاه دوربین مداربسته اقدام کنید.